Komfortables Apartment Im Industrial Chic

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Komfortables Apartment Im Industrial Chic Dresden van 35 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Pieschen van Dresden binnen 3 km van het Japanische Palais. Het appartement is gelegen op 950 meter van Dresden-Pieschen treinstation en een paar momenten van Boxdorfer Strasse busstation.

De accommodatie biedt een zitruimte, evenals comfort zoals een wasmachine. Dit appartement heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Deze accommodatie heeft een complete keuken, gecomplementeerd door een oven en een vaatwasser.

Dit appartement is gesitueerd op circa 10-minuten rijafstand van de Zen Garden Dresden en binnen 4 km van de Schloßplatz. 1-slaapkamer Komfortables Apartment Im Industrial Chic is gemakkelijk bereikbaar vanaf Dresden luchthaven, gelegen 5 km verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Komfortables Apartment Im Industrial Chic Dresden
Grosse Familienfreundliche Wohnung In Dresden
Mobiele prijsaanbieding

Grosse Familienfreundliche Wohnung In Dresden

8.5
Fantastisch 31 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
Holiday In Quiet Quarter, 20 Min To City Center
Mobiele prijsaanbieding

Holiday In Quiet Quarter, 20 Min To City Center

9.4
Schitterend 63 beoordelingen
320 m van de accommodatie
USD 82 USD 74
per nacht
Sleep&Relax Apartement
Mobiele prijsaanbieding

Sleep&Relax Apartement

8.6
Fantastisch 24 beoordelingen
709 m van de accommodatie
USD 220 USD 198
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Dresden
    8 km

    Treinstations

    Train Station Neustadt
    3,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Koffiebar
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Komfortables Apartment Im Industrial Chic gelegen?
      Komfortables Apartment Im Industrial Chic is in de wijk Pieschen van Dresden gesitueerd, binnen 3 km van de Driekoningenkerk.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Komfortables Apartment Im Industrial Chic?
      Populaire plekken in de buurt van Komfortables Apartment Im Industrial Chic zijn onder andere het Verkehrsmuseum Dresden, de Driekoningenkerk, het Internationaal Congrescentrum Dresden.
    • Hoeveel kost het om bij Komfortables Apartment Im Industrial Chic te verblijven?
      Een overnachting in Komfortables Apartment Im Industrial Chic kost €122.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Komfortables Apartment Im Industrial Chic?
      Restaurants in de buurt van Komfortables Apartment Im Industrial Chic zijn onder andere Kokos Garten en Trattoria da Carmelo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Komfortables Apartment Im Industrial Chic?
      Bij Komfortables Apartment Im Industrial Chic kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 35 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Dresden
    8 km

    Treinstations

    Train Station Neustadt
    3,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Komfortables Apartment Im Industrial Chic Dresden

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten